Nie jest to rękaw, tylko podwójnie złożona folia czyli trzeba zgrzewać dodatkowo jeden bok (ten otwarty). Wobec tego maksymalna długość woreczka nie może przekroczyć szerokości zgrzewarki czyli ok. 30 cm, chyba żeby szew "sztukować". Folia jest dość cienka, ale nie moletowana więc pakowanie próżniowe nie udaje się, nie można odpompować powietrza z przygotowanego woreczka z produktem. Fakt, że używałem tej folii z inną zgrzewarką niż Severin, być może z Severinem próżnię uda się w woreczku wytworzyć? Można w niej gotować do 110 st. C i zamrażać do -40 st. C. O możliwości użycia w mikrofali brak wzmianki na opakowaniu, więc chyba nie jest to możliwe. Czyli niska cena idzie w parze z możliwościami zastosowania.
Posiadam ten produkt Od kilku dni